Servantes Integrált Vállalatirányítási Rendszer - ERP

Karrier - Lennél Számviteli Munkatársunk?

Karrier - Legyen a számviteli munkatársunk!

SZÁMVITELI ISMERETEKKEL RENDELKEZŐ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK A SERVANTES HARMONIKUS CSAPATÁBA!

Ha még nincs, akkor nálunk nagyobb tapasztalatot szerezhetsz,  mintha egy átlagos cég számviteli részlegén dolgoznál, mivel mi megértjük sok, akár teljesen különböző  ügyfelünk számvitelét.

Ha hosszútávra tervezel, változatos munkára vágysz, és egy jó kedélyű, fiatalos csapatban szeretnél dolgozni, akkor csatlakozz a vállalatirányítási rendszereket fejlesztő és forgalmazó Servantes Kft-hez! Neked nem kell számítástechnikai szakembernek lenned, feladatod ügyfeleink segítése a számviteli szoftvereink használatában.

Főbb feladatok – amire mi megtanítunk

• Számviteli vállalatirányítási rendszer szakmai (számviteli) bemutatása érdeklődők részére
• Számviteli vállalatirányítási rendszer oktatása felhasználóink, ügyfeleink számára
• Tanácsadás ügyfeleink részére
• Törvényváltozások figyelése és megértése

Amit tőled várunk

• Számviteli ismeretek
• Önálló és csapatban történő munkavégzés
• Jó kommunikációs készség
• Képesség új ismeretek elsajátítására, tanulásra
• Számítógép alapvető, felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

• Biztos háttér
• Változatos munkakör
• Szakmai és anyagi fejlődési lehetőség
• Megbecsülés a vezetők, és a munkavállalók részéről
• Jó hangulat
• Jó minőségű munkaeszközök

Akár kezdő vagy, akár nem, most beindíthatod, hogy jobban menjenek a dolgok!

Számviteli munkatársnak jelentkezem

A következő sorok kitöltésével jelezheted, hogy szívesen dolgoznál velünk. Így lehetőségünk lesz visszahívni állásajánlatunkkal. Azzal gyorsíthatod a kapcsolatfelvételt, hogy előre elküldöd e-mail-ben az önéletrajzodat erre az e-mail címre: hr(kukac)servantes.hu.