Számviteli munkatárs álláshirdetés Budapest

Szereted a számvitelt? Szereted a könyvelést?

Szeretnél olyan munkakört, ahol ugyan nem könyvelsz, mégis nap, mint nap hasznosíthatod tudásod és számviteli tapasztalatod?
Szeretnél egy olyan munkakört, mely változatos és a számvitelhez kapcsolódik?
Szeretnél egy barátságos, jó csapat megbecsült tagja lenni?

Szükséges tudás, képesség

Számviteli ismeretek. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Számítógépes alap felhasználószintű tudás.
Önálló és csapatban történő munkavégzés.

Előnyös tudás, képesség

Mérlegképes könyvelői vagy felsőfokú szakirányú végzettség.
Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

Barátságos munkakörnyezet, munkatársak és vezetés.
Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok.
Megbecsülés mind a vezetők, mind a munkavállalók részéről.
Jó hangulat.
Céges telefon, céges notebook.
Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

A következő lépés

Ha szívesen lennél a munkatársunk, jelezd számunkra az alábbi űrlap kitöltésével, hogy meghívhassunk egy interjúra a Servantes Kft-hez. Irodánk Budapesten, a XVI. kerületben, az Örs vezér tértől 10 percre található.

    Feliratkozom szakmai hírlevelükre.

    Hozzájárulok, hogy akciókról, előnyös lehetőségekről felvegyék velem a kapcsolatot.